Директор ТОВ "Медінвесттрейд" Геннадій Герасименко намагався втекти в Росію.

Як повідомляє на своїй сторінці у Facebook Служба безпеки, правоохоронці разом з прикордонниками затримали його на пункті пропуску Курахове на Донеччині.

Його оголосили у розшук разом з іншими посадовцями, які допомагали екс-президенту Віктору Януковичу привласнювати державне майно та кошти.

Герасименко прибув на територію, яка контролюється терористами Донбасу для того, щоб втекти від українських силових служб. У нього вилучили білет до Ростова-на-Дону.

СБУ підозрює його у тому, що будучи директором "Медінвесттрейд", допоміг практично привласнити Януковичу державний комплекс "Межигір'я" у селі Нові Петрівці.

Популярні новини зараз

Скасування пільг і нові податки: українцям вивернуть кишені на вимогу МВФ

Готуйтеся до більших платіжок: опалення цьогоріч вимкнуть не за календарем

Індексація пенсій у 2026 році: на скільки та у кого зростуть виплати

Чи можуть ТЦК вломитися у будинок: адвокат чітко окреслив межі повноважень

Показати ще

Номінально комплекс переходив у володіння "Медінвесттрейд", проте ним користувався біглий президент Янукович.

Співробітники СБУ допитують Герасименка.

Читайте також: Україна виплатить юридичні витрати Януковича в суді ЄС

Нагадаємо, що суд Євросоюзу зняв санкції з екс-глави адміністрації президента Януковича Андрія Портнова.