Так званий голова "Донецької народної республіки" Олександр Захарченко поки не скасував вибори у "ДНР". Про це сказав глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, передає "112 канал".
"Поки такого наказу від Захарченко немає", - сказав він.
Раніше повідомлялося, що президент Франції Франсуа Олланд на зустрічі глав "нормандської четвірки" заявив, що вибори на Донбасі повинні бути узгоджені з українською стороною і проведені за законами України.
У свою чергу, президент України Петро Порошенко заявив, що вибори в деяких районах Донецької та Луганської областей відбудуться після погодження внесення змін у відповідні розділи українського законодавства.
Читайте також: Кандидатам на виборах у "ДНР/ЛНР" треба гарантувати амністію – Олланд
Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки
В Україні хочуть жорстко карати мобілізованих, які пішли у СЗЧ: що їм загрожує
"Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році
Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років
Лідери самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" раніше планували провести свої вибори 28 жовтня і 1 листопада.
Порошенко заявляв про те, що таке фейкове волевиявлення ставить під загрозу мінський процес.
Нагадаємо, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук повідомляв, що Москва дала вказівку терористам з "ЛНР" та "ДНР" максимально "легалізувати вибори", які вони планують провести на окупованих територіях Донбасу.