Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг і глава МЗС РФ Сергій Лавров обговорили ситуацію в Україні.
Про це повідомив журналістам генсек НАТО, пише Сегодня.
"У нас відбулася продуктивна зустріч, ми обговорили ситуацію в Україні, в Сирії, а також стан справ у Європі", - сказав Столтенберг.
Глава НАТО привітав дотримання режиму припинення вогню на Донбасі.
"Те, що режим припинення вогню на сході України в більшій частині дотримується, вселяє надію. Це створює можливість для просування в питанні мирного врегулюванні в цій країні", - сказав Столтенберг.
Пенсія гарантовано зросте на 900 гривень: хто отримає більше грошей
ТЦК дали 20 днів: що потрібно зробити військовозобов'язаним
В українських школах продовжили зимові канікули: де діти відпочиватимуть довше
Артем Ляшанов після скандалів та низки програних справ у судах вирішив приховати кримінальні сліди своєї платіжної системи Bill_Line
Читайте також: Є потенціал для досягнення прогресу в Україні - Керрі
Нагадаємо, держсекретар США Джон Керрі через кілька годин після завершення російсько-американських переговорів на вищому рівні зробив підкреслено оптимістичну заяву з приводу можливості врегулювання українського конфлікту.