Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк вимагає від Кабміну звільнити начальника Чорнобильської зони відчуження.

Про це він заявив у ході виїзного засідання уряду, яке сьогодні проходить у Полтаві - передає LB.

За словами прем'єра, бажання звільнити начальника зони виникло у нього після того, як він поспілкувався з іноземними партнерами України з будівництва нового безпечного конфайнмента на Чорнобильській атомній станції. Прем'єр підозрює чиновника в лобіюванні "своїх" фірм.

"Я пропоную Кабінету міністрів звільнити керівника Чорнобильської зони відчуження. Звільнити у зв'язку з тим, що за останні кілька місяців після мого візиту на Чорнобильську станцію, там навели "порядок".

Наприклад, кейтерінгова компанія, яка годувала французьких працівників протягом декількох років, була замінена - прийшов лист від фірми "Роги та копита", з приводу того, що в них французи будуть краще харчуватися. Ряд компаній, які мали ліцензії на проектні та будівельні роботи, отримали лист від керівника зони про те, що їх ліцензії зупинені, відкликані і їхні послуги більше не потрібні ", - пояснив прем'єр.

Популярні новини зараз

Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція

Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців

Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування

Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+

Показати ще

Він попросив МВС зайнятися цими фактами, а членів уряду - підтримати відставку чиновника.

Читайте також: В Україні скоротили 24 тисячі правоохоронців - Яценюк

Нагадаємо, що в травні цього року Кабмін України призначив на посаду голови Державного агентства з управління зоною відчуження Юрія Антіпова.