Під час візиту президента України Петра Порошенка до Нью-Йорка у рамках 70-ї сесії Генеральної асамблеї ООН очікуються два його виступи, повідомив заступник голови Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв.

За його словами, 27 вересня Петро Порошенко виступить на Саміті сталого розвитку, а 29 вересня – на пленарних дебатах. "Ключовим, звичайно, і найбільш політично вагомим стане виступ президента України на пленарних дебатах Генеральної асамблеї ООН", – пояснив він.

Костянтин Єлісєєв додав, що наразі також опрацьовується низка двосторонніх зустрічей з лідерами інших держав. "Цих зустрічей буде біля десятка", – повідомив заступник голови Адміністрації президента.

Читайте також: Порошенко запросив екс-премʼєра Австралії Еббота у Раду реформ

Зокрема, за словами Єлісєєва, опрацьовується можливість зустрічі Петра Порошенка з президентом США Бараком Обамою.

Популярні новини зараз

Щонайменше на три доби: українцям радять терміново запастися водою - зникне будь-якої миті

Масштабні "газові" перевірки: за які порушення виставлять космічну платіжку

Показав "Резерв+" – і все одно забрали: кому не вдасться уникнути візиту в ТЦК

Тимчасові графіки стануть постійними: світло відключатимуть за новими правилами

Показати ще

70-ту сесію Генеральної асамблеї ООН відкрили у Нью-Йорку 15 вересня. У рамках пленарних дебатів, що триватимуть із 28 вересня до 3 жовтня, очікується також виступ президента Росії Володимира Путіна.