Верховна Рада не задовольнила заяву про відставку міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі.
Про це повідомляє сайт Верховної Ради.
Спікер парламенту чотири рази ставив на голосування це питання. У перший раз ряд депутатів не голосували, вимагаючи назвати винних у корупції при закупівлях ліків. Квіташвілі в підсумку назвав компанію "Вектор-Фарма", а також звинуватив попереднє керівництво МОЗ у корупційних тендерах в кінці 2014 року. Другий, третій і четвертий рази голосування також були безуспішними.
Після цього спікер перейшов до інших питань порядку денного.
Перед голосуванням, виступаючи з парламентської трибуни, Квіташвілі заявив, що не спрацювався з комітетом Верховної Ради з питань охорони здоров'я, очолюваному Ольгою Богомолець. За його словами, комітет заблокував проект медичної реформи.
Звільнитися більше не вийде: працівникам запровадили нові обмеження
Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація
Залишиться лише одна виплата: в Україні хочуть прибрати більшість соцдопомог
Новий сценарій мобілізації: як будуть "виманювати" 2 млн ухилянтів
"Реформа охорони здоров'я зупинена комітетом охорони здоров'я, на якому вчора тільки дві людини проголосували "за", кілька людей утрималися, а пан Мусій, пані Богомолець, пані Корчинська, пані Бахтєєва, пан Шурма, пан Шипко були проти", - сказав міністр.
Читайте також: Відсторонений Лікарчук написав заяву про звільнення
Нагадаємо, Квіташвілі подав у відставку на початку липня, проте Рада його заяву не розглянула, тому він продовжив працювати на посаді.