Голова Верховної Ради Володимир Гройсман відкрив третю сесію ВР восьмого скликання. Про це пише УНН.

У залі зареєструвалося 311 народних депутатів.

Крім цього, у ложі запрошених присутні дипломати з декількох країн. Також на засідання приїхали віце-прем'єри Геннадій Зубко, Валерій Вощевський, В'ячеслав Кириленко та інші урядовці.

Після реєстрації у парламенті виконали Гімн України.

Будь-які питання, окрім відкриття чергової за рахунком сесії, відсутні в порядку денному сьогоднішнього пленарного засідання.

Популярні новини зараз

ПФУ перевірить майно та покупки громадян: кому доведеться виживати без субсидії

З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію

Штраф до 31 грудня: українці відбиратимуть гроші за яскраве святкування Нового 2026 року

Єдині правила для громадського транспорту: що зміниться з 1 січня

Показати ще

Читайте також: В Україні підрахували кількість виборців

Нагадаємо, 31 серпня Гройсман закрив другу сесію ВР. Депутати попередньо схвалили президентський законопроект про зміни до Конституції щодо децентралізації, це супроводжувалося заворушеннями під стінами парламенту.

У результаті подій під Радою один боєць Нацгвардії 31 серпня був убитий пострілом в серце. 1 вересня від отриманих ран померло ще двоє нацгвардійців.