Президент Польщі Анджей Дуда найближчим часом направить до України свого представника для підготовки українсько-польського саміту.
Про це він заявив у телефонній розмові з Президентом України Петром Порошенком, повідомляє прес-служба Адміністрації Президента України.
Дуда підтвердив готовність польської сторони продовжувати послідовну політику активної підтримки реалізації проєвропейських реформ в Україні.
"Сторони домовилися, що найближчим часом Спеціальний посланник Президента Польщі відвідає Україну з метою узгодження дорожньої карти двостороннього політичного діалогу і підготовки майбутнього українсько-польського саміту", - йдеться в повідомленні.
Читайте також: Дуда розкритикував НАТО за ставлення до Польщі як до буферної зони
Масовані обстріли "як по розкладу": яке місто у найбільшій небезпеці
На Україну чекає зміна влади: країну може очолити жінка після виборів замість Зеленського
Мобілізаційні зміни у січні: нові правила та посилення призову
Пенсіонерам дадуть гроші на зиму: як отримати допомогу
Крім того, Дуда запевнив, що Польща і надалі залишатиметься надійним партнером України в питаннях безпеки в Європі.
Нагадаємо, Анджей Дуда вступив на посаду Президента Польщі 6 серпня 2015 року.