Державна служба фінансового моніторингу відзвітувала, що заблокувала рахунки "сім'ї Януковича" на $1,42 млрд. Кажуть, минулого року фірми з оточення екс-президента легалізували 267,4 млрд. грн. А накрали ще 52,6 млрд. грн.

На рахунках заблокували 1,73 млрд. грн., $194,3 млн., 18,1 млн. євро та 21,7 млн. рос. Рублів Також - золото, срібло та цінних паперів на мільярди гривень.

Кошти знайшли в фірмах, зареєстрованих на Кіпрі, Панамі, Великобританії, Белізі, Сейшелах, Австрії. Гроші туди потрапляли через рахунки, відкриті в українських та латвійських банках. Ухвалами Печерського райсуду Києва рахунки заблоковано.

Додають, що гроші та майно Януковича шукають і далі - служба направила запити до фінансових розвідок 136 країн. З ними також ведуть перемовини про повернення арештованих активів високопосадовців.

Представники Фінмоніторингу вже зустрічались із представниками американських Департаменту юстиції, Державного казначейства та Федерального бюро розслідувань та Управлінням контролю за іноземними активами (OFAC).

Популярні новини зараз

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук показав дорогу людину, яка 27 років йде з ним пліч-о-пліч по життю: "Люблю тебе"

Вакциновані і хитрі українці почали заробляти на невакцинованих

Миколу Азарова заарештували за держзраду

Скандальна Галина Третьякова від "Слуги народу" просуває новий законопроект: "Він стосується евтаназії..."

Показати ще