Після поразки 0:12 від Барселони Б клуб третього іспанського дивізіону Ельденсе запідозрили у грі на тоталізаторі, після чого поліція Іспанії почала заарештовувати представників клубу. Першим правоохоронці затримали наставника Ельденсе Філіппо Ді П'єрро.
А в середу поліція зробила ще три арешти, в тому числі двох гравців. Крім головного тренера клубу, затриманий і генеральний директор Нобіле Капуані, повідомляє ESPN.
Іспанська Федерація футболу відкрила дисциплінарну справу щодо Ельденсе через звинувачення в договірному матчі. У заяві йдеться: Арбітр матчу вважає, що є достатньо підстав, щоб почати надзвичайну дисциплінарну справу проти клубу Ельденсе і всіх його членів: гравців, тренерського штабу та клубного представника, які були включені в протокол матчу.
Дивіться відео, як Барселона Б громила Ельденсе
Нагадаємо, раніше портал Знай.uа повідомляв про головного невдаху року, який не зміг вразити порожні ворота з метра.
Тариф на електроенергію з 1 червня: уряд затвердив вартість 1 кВт
Розжарить до +30 і вище: після дощів прийде аномальне тепло
13 гривень за 1 кВт електроенергії: в Раді озвучили тариф
Частини пенсіонерів скасували надбавки до пенсій
Фото Getty Images