Одна з найкращих авіакомпаній світу Qatar Airways оголосила про співпрацю з Києвом. Компанія Катару відкриває 12 рейсів з "Борисполя".

Про це повідомляє агентство Reuters.

Повний список напрямків з України поки що невідомий, проте при бронюванні вже значаться авіарейси в Доху – столицю Катару, а також до Сан-Франциско, Кардіффу, Малаги, Міконоса, Аккри, Праги та Момбаса-Абіджану.

Qatar Airways зі штаб-квартирою в Доху виконує рейси за 144 міжнародними напрямками. Компанія отримала п’ять зірок в рейтингу за версією британського агентства Skytrax.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", Ryanair та "Київ" не змогли домовитися про ціну. Міжнародний аеропорт "Київ" ("Жуляни") призупинив переговори з найбільшим авіаперевізником Європи. Причиною припинення діалогу назвали дороговизну послуг європейської компанії, яку аеропорт не може собі дозволити.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам радять знімати гроші: пенсійні картки будуть блокуватись

До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти

Податкова готує штрафи українцям за кордоном: кого перевірять першим

Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян

Показати ще