В анексованому Росією Сімферополі над будівлею мечеті активісти вивісили український прапор.
Відповідні знімки на сторінці у Facebook опублікував представник Меджлісу кримськотатарського народу Ленур Іслямов.
У коментарях до фото він додав, що сподівається на постійні подібні акції.
[[{"fid":"178852","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"540","width":"960","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]
"Скоро прапорів буде більше. Слава Україні", - написав Іслямов.
Гроші спишуть з пенсії: стареньких попередили про борги
Тотальний військовий облік: чоловікам більше не уникнути мобілізації
ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться
Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат
[[{"fid":"178853","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"638","width":"960","class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]]
На публікацію одразу відреагувала журналістка Ірина Ромалійська. Вона попередила автора про те, що такі висловлювання можуть бути досить небезпечні.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що український гімн увімкнули в ялтинському супермаркеті. Відвідувачі дещо здивувалися і почали обертатися на знайомі звуки, втім негативної чи позитивної реакції з їх боку не було.