Відомий фінський екстремал Анті Пендікайнен стрибнув без парашута з висоти 4 тисяч метрів. В якості трампліну Пендікайнен використав повітряну кулю.
Фантастичне відео з'явилося на YouTube.
Роздягнувшись до пояса, Анті виконав стрибок вниз одночасно зі своїм напарником, у якого при собі був парашут.
Близько 40 секунд вони перебували у вільному падінні, тільки після цього фінський екстремал зачепився за товариша, щоб на скаженій швидкості не розбитися об землю.
Вражені користувачі в соціальних мережах, після перегляду відео неодноразово назвали Анті - божевільним, камікадзе і смертником.
Друга індексація за рік: українцям можуть знову підвищити пенсії
Викрадення НЛО, про яке мовчали: чоловік прокинувся в капсулі з "живою рідиною" - і це лише початок
Кожен кВт на 60% дорожче: для кого зміниться вартість світла у травні
АЗС готують нові ціни на бензин: скільки коштуватиме пальне
Читайте також: Київські діггери на пікапі увірвалися в одеські катакомби (фото)
Нагадаємо, цього літа в Швейцарії, на горі Тітліc під час виконання небезпечного стрибка зі скелі розбився відомий бейсджампер 32-річний Джонатан Флорес. У потрібний момент його паршут не розкрився.
Джонатан був 4-кратним рекордсменом Книги рекордів Гіннесса. Багато хто знав його за псевдонімом Birdman - "Людина-птах".