Станом на 6 годину ранку 24 квітня проросійські окупанти на Донбасі обстрілювали українські позиції 34 рази.

За інформацією прес-центру штабу АТО на сторінці у Facebook, один вітчизняний боєць загинув та ще двоє отримали поранення.

На Донецькому напрямку противник застосовував гранатомети та великокаліберні кулемети у районі Троїцького. По Авдіївці гатили зі 120-мм мінометів, протитанкових гранатометів та кулеметів великих калібрів. У Пісках, Луганському та Новоселівці Другій стріляли з мінометів калібру 82-мм та гранатометів. Під шахтою «Бутівка» та Невельським вітчизняних бійців обстріляли з гранатометів, великокаліберних кулеметів, а поруч Зайцевого – зі стрілецької зброї. По оборонцям Луганського били з БМП, у районі Авдіївки працювали снайпери.

На Приморському напрямку терористи застосовували міномети калібру 82-мм та протитанкові гранатомети біля Тарамчука та Мар'їнки. Поблизу Гнутового стріляли з БТР, автоматичних гранатометів та кулеметів великих калібрів. Морських піхотинців під Водяним та Павлополем обстрілювали снайпери.

На Луганському напрямку з 82-мм мінометів, гранатометів та великокаліберних кулеметів окупанти гатили по бійцях у районі Новозванівки. Біля Станиці Луганської українців накривали з БМП та гранатометів. БТР та автоматичні гранатомети застосував поруч Новоолександрівки. З гранатометів та стрілецької зброї противник бив по оборонцях Валуйського.

Популярні новини зараз

Долари та євро можуть забрати при обміні: українців суворо попередили

Щонайменше на три доби: українцям радять терміново запастися водою - зникне будь-якої миті

Індексації пенсій: багатьом пенсіонерам не світить підвищення

"ПриватБанк" братиме за це гроші: за що українцям доведеться платити, хоча завжди було безкоштовно

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулись міжнародні військові навчання.