У липні-серпні 2015 року група StarLightMedia провела серед своїх співробітників пітчинг (презентацію) ідей для фільму про Львів.
Про це повідомляє "Телекритика".
Жанрових та форматних обмежень не було, єдина вимога - щоби дія відбувалася у наш час і щоби сценарій не передбачав коштовних декорацій чи голлівудських зірок у головній ролі.
За три тижні конкурсу було надіслано 74 повноцінно розроблених заявки у різних сценарних формах (експлікації, синопсиси, тритменти, були навіть повноцінні сценарії), в яких Львів виступав одним із дійових осіб, персонажем зі своїм власним характером.
З поданих на пітчинг заявок було відібрано шість. Рішення щодо екранізації цих ідей буде прийнято найближчим часом, зйомки заплановано на осінь.
До кінця зими краще не буде: доведеться виживати без опалення та світла
Школярів відправлять на канікули чи переведуть на дистанційку
Податкова готує штрафи українцям за кордоном: кого перевірять першим
Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Читайте також: Продюсери фільму "Незламна" повернули Держкіно 1,5 млн гривень
Нагадаємо, 16 серпня, завершився прийом проектів короткометражек про Львів, який оголосила мистецька формація Wiz-Art.
Темою конкурсу є примирення, соціальна інтеграція у суспільстві та постконфліктне врегулювання. У фіналі конкурсу буде обрано три кінопроекти, виробництво яких буде частково або повністю профінансоване.