Підвищення тарифів на електроенергію, яке мало б позитивно вплинути на фінансовий стан компанії "Енергоатом", жодних результатів не дало.

Про це повідомив народний депутат України Ярослав Железняк у своєму Telegram-каналі.

Енергоатом. Фото від Залізного нардепа

"Це водночас і смішно, і сумно — Літом тарифи зросли у два рази, але це ніяк не позначилося на фінансовому результаті компанії, яка зараз виробляє більшість електроенергії". — зазначив Железняк.

Більше того, за словами депутата, державна скарбниця не отримає очікуваних дивідендів, оскільки фінансовий план компанії було переглянуто у бік зменшення.

Популярні новини зараз

В Україну посеред весни повертаються морози: коли прийде похолодання

"У ліжку з прахом і безумством": Наталія Влащенко та Рустам Солнцев розкрили шокуючі діагнози кремлівських пропагандистів

Кожен кВт на 60% дорожче: для кого зміниться вартість світла у травні

АЗС готують нові ціни на бензин: скільки коштуватиме пальне

Показати ще

"Куди поділися гроші від підвищення тарифів? Мабуть, миші з'їли… чи щось таке. Хоча ми всі прекрасно розуміємо, хто ці "енергетичні корупційні гризуни"" — додав Железняк.

Ця ситуація викликає питання як у парламентарів, так і у суспільства. Підвищення тарифів, за ідеєю, мало покращити фінансову ситуацію "Енергоатому" та забезпечити стабільність енергетичного сектору. Але результати показують протилежне.

Тарифи на електроенергію / фото: Pixabay

Очевидно, проблема не лише у тарифах, а й у прозорості управління коштами. Питання залишається відкритим, чи побачить держава хоч якусь вигоду від змін, чи гроші знову "зникнуть" у невідомому напрямку?

Раніше ми повідомляли, комуналка залишить без грошей на їжу: частину тарифів можуть підняти вже скоро.

Українці можуть платити за газ, світло та тепло на 50% менше: кому доступна пільга - детальніше на Знай.au.

Нагадаємо, перерахунок тарифів на комуналку з 1 січня: які платіжки зміняться?