А Офісу президента потрібно буде ретельно контролювати свого ставленика, упереджуючи скандали, до яких він призвів у Мелітополі", або ж відмовитися від цього кадрового рішення.

Про це ідеться у публікації "Хто і навіщо "десантує" у Запоріжжя мелітопольського вояжера Івана Федорова" видання Апостроф.

"Кандидата ОП на посаду мера Запоріжжя Івана Федорова супроводжують корупційні шлейфи. Мер Мелітополя причетний до грандіозної за місцевими мірками афери "Епіцентрум". Йдеться про виведення з муніципальної власності заводу "Продмаш" та будівництво у його корпусі офісного центру і готелю з торговим комплексом. Журналісти з'ясували, що землю, на якій розташована будівля, міськрада передала в оренду на 25 років ТОВ "Добробут-СР". Серед його засновників – мати Федорова. Депутати міськради проголосували за дроблення землі, передавши головну ділянку в оренду підприємству, заснованому тестем нардепа та матір'ю мера. На цій угоді місто втратило ключовий актив та мільйони гривень, які можна було залучити до бюджету від прозорого продажу будівлі та землі", - пише автор.

Друга корупційна історія пов'язана із незаконною приватизацією об'єктів міської тепломережі.

"Теплопостачальні об'єкти без конкурсу передавалися депутатською орендною комісією приватним фірмам заступника міського голови Івана Федорова. Довівши ТОВ "Мелітопольські теплові мережі" до стану збиткового, керівництво Мелітополя ухвалило рішення створити ТОВ "Тепло-Мелітополь. Після цього рішенням виконкому міськради тарифи на теплову енергію у місті підвищили вдвічі. Відомо, що у ТОВ "Тепло-Мелітополь" "сидять люди Мінька і Федорова", - йдеться у публікації.

Популярні новини зараз

Мер у росії закликає бити молодь, щоб навчити відповідати за свої слова: "У морду - це боляче"

Ще не межа: ціни на цибулю можуть злетіти до 100 гривень за кіло

Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти"

Оформлення субсидії 2023 року: українцям доведеться повторно подавати документи

Показати ще