Фотоловушки або фотореєстратори дозволяють нам зберегти життя мешканців лісу в ті моменти, коли поруч немає людини. Наділені датчиком руху, ці пристрої знімають тільки найбільш цікаві моменти, при цьому вони абсолютно не лякають звірів, а навпаки, часто стають предметом пильного вивчення.

Популярні новини зараз

Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у Росії стався курйозний випадок, втім потерпілому не до сміху. Кішка, яку везли в клініку, зіпсувала елітний Mercedes, розірвавши кігтями вишуканий салон. Зазначається, що інцидент стався з клієнтом з Нижнього Новгорода.

Власник підрахував збитки і прийшов в шок, кішка пошкодила салон Mercedes-Benz E-Class на суму 1,5 мільйона рублів (близько 24 тисяч доларів).

Домашній улюбленець роздер пазурами передні і задні сидіння, обшивку дверей, підлокітники і кермо, задню полку і навіть кермо. У страховій компанії відзначили, що ремонту або заміні підлягає оббивка передніх сидінь, приладова панель, екрани мультимедійної системи.

Нагадаємо, Каїрський зоопарк вирішив поповнити звіринець кількома представниками непарнокопитних. В загоні з'явилося кілька зебр. Ось тільки купувати, очевидно, керівництво вважало невигідною справою, тому винахідливі співробітники оригінально підійшли до даного питання. Єгиптяни просто перефарбували ослів.

Зазначимо, археологи під час розкопок, які проходили на території села Шестаково Кемеровській області, зробили унікальне відкриття. Згідно з даними, наданими фахівцями, викопаний хребець, що досягає у вазі п'яти кілограмів, належав величезному ящеру зауропода.

Так, в даний час хребець є частиною експозиції обласного краєзнавчого музею Кемерово, присвяченій динозаврам, що колись населяли планету.

Зауропод, кістка якого була знайдена, являла собою різновид ящерів, що переміщаються за допомогою чотирьох лап, при цьому його зростання становило не менше 15 метрів, а маса тіла варіювалася від 15 до 35 тонн.