У далекому XII столітті в Англії відбулася ця дивна історія, яка терзає вчених і людство досі. Пам'ятний знак на в'їзді в село Вулпіт (графство Суффолк), також не дає забути про те, що сталося.

Відомо, що інцидент був описаний в хроніках Ральфа Коггесхельского (1189) і Вільяма Ньюбергского (1220), і, очевидно, стався він під час правління короля Стефана.

Так місцеві селяни під час роботи знайшли на пшеничному полі хлопчика і дівчинку, які нічим не відрізнялися від інших дітей, крім кольору шкіри і волосся. Вони були абсолютно зеленими, як жаби.

Популярні новини зараз

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві

Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Показати ще

Діти були виснаженими і худенькими, явно голодними, але від звичайної їжі відмовилися, і дивилися на неї здивовано. Порозумітися з ними було складно, діти говорили на невідомій мові і не розуміли англійської. Стало ясно, що хліб і фрукти їм незнайомі, а серед овочів вони вибрали тільки зелену квасолю, але явно не знали, як її їсти, поки їм не показали.

Дітей охрестили, вони залишилися жити в будинку місцевого феодала Річарда де Келн. Поступово вони розсмакували і іншу їжу, а колір шкіри і волосся через якийсь час став нормальним. Але хлопчик виявився хворобливим і незабаром помер.

А ось дівчинка, освоївши англійську мову, розповіла, що вони родом з Землі святого Мартіна. У їхньому рідному світі завжди панують сутінки, немає сонця, і все затягнуто туманом. І всі мешканці цієї землі теж Зеленошкірі, але при цьому християни. Подорослішавши, дівчина вийшла заміж за жителя міста Лінна в Норфолку і прожила там все життя. Її відрізняв свавільний характер і надто вільне поводження, однак чоловік обожнював свою дружину.

Є дві основні версії, викладені в хроніках про те, як вони опинилися в полі.

Згідно історії Ральфа Коггесхельского, діти пасли овець, почули дзвін з печери і пішли на звук. Так вони минули тунель і опинилися в полі, проте знайти зворотний вхід не змогли.

За версією Вільяма Ньюбергского, діти потрапили у воронку кулі, що світиться, яка затягла їх. Після того, як тьма розсіялася, діти прийшли в себе на полі.

Після з'ясувалася історія про якогось графа з Норфолка, який був опікуном дітей. Коли їх батьки померли, він вирішив позбутися від юних спадкоємців і наказав отруїти їх миш'яком. Однак отрута не подіяла. Тоді злодій вивіз їх в ліс на кордоні Норфолка і Суффолка. Можливо, саме цих дітей і знайшли селяни, адже при отруєнні миш'яком шкіра набуває зеленуватий відтінок. А таємнича Земля святого Мартіна - це всього-на-всього село Форнхем-Сент-Мартін.

Зрозуміло, сучасні дослідники намагалися знайти наукове пояснення загадки.

Так вважають, що розповідь натхненна кельтськими міфами про зустріч жителями країни фей або іншого потойбічного світу.

Також є версія, що діти могли бути малолітніми шахтарями, які працювали на мідних копальнях. І дивний колір шкіри пояснюється постійним контактом з цим металом, так само як і розповіді дітей про підземний світ. Правда, невідомо, чому діти не знали звичайної їжі.

Також одна з ймовірних версій говорить про те, що діти могли відстати від бродячого цирку, або свідомо звідти втекти. Адже уявлення того часу включали в себе демонстрацію різних чудасій. Тому дітей могли пофарбувати спеціально. А історія про Землю святого Мартіна - вигадка, так як діти не хотіли повертатися назад.

Нагадаємо, моторошні паранормальні легенди, над якими вчені досі ламають голову.

Як повідомляв портал "Знай.uа", розкрита таємниця зловісних старовинних знімків.

Також "Знай.uа" писав, про трагічну долю найбільш відомих близнюків у світі.