Соціальні мережі вже захопили увесь світ. Здається, немає тієї сфери нашого життя, інформацію про яку не можна було б знайти в Інтернеті. Де ми працюємо, з ким спимо, як відпочиваємо, що бачимо уві сні і...що ми їмо. Останнє вже перетворилося в щось більше, ніж просто фотографії їжі. У фотошколах тепер є спеціальність фуд-фотограф, а світові авторитетні видання присвячують цілі рубрики фотографії їжі. Соціальні мережі неформально називають захоплення оформленням страв цікавим словосполученням food porn.

Ви можете подивитися підбірку найкрасивіших сніданків в ліжко з Instagram в різноманітних країнах світу. Приємного естетичного апетиту!

АВСТРАЛІЯ

Китай

Популярні новини зараз

Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти

Показати ще

Польща

Німеччина

Марокко

Іспанія

Португалія

Франція

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", ці найкорисніші для мозку продукти повинні бути в нашому раціоні щодня. З продуктів для прокачування мозкової діяльності тут найбільш доступні.

Мозок – це один з найважливіших органів, адже він координує весь організм. Тому дуже важливо постійно його підживлювати харчуванням, свіжим повітрям і відпочинком.

Зелень і листові овочі

Потрібно щодня вживати шпинат, салат, капусту, рукколу і інше щоб мозок активно працював цілий день. В зелені дуже багато вітамінів, які знижують ризик деменції (порушення когнітивних функцій). Крім того, антиоксиданти із зелені допомагають новим клітинам мозку рости. Намагайтеся їсти якомога більше зелені влітку, поки її багато.

Також портал повідомляв про те, що ми звикли, що пробувати треба тільки те, що смачно – навіть якщо знаємо, наскільки той чи інший продукт шкідливий, все одно вибираємо за старою звичкою. Але чи так це безпечно насправді?

Консервантам – немає

Нещодавно фахівцям з Інституту регенеративної медицини вдалося з'ясувати, чому консерванти так шкідливі для організму, незважаючи на те, що вони продовжують термін придатності продуктів. Як виявилося, товари з консервантами небезпечні тим, що вони порушують гормональний фон організму, що у результаті провокує ожиріння.