Ватикан приховує справжній текст Біблії, показуючи всім лише те, що вигідно вищому духовенству. Так вважають прихильники теорій змови, але тепер цей факт підтверджують і численні докази. Навіщо їм це потрібно? Що такого таїтися в древніх священних письменах? Що якщо дізнавшись їх людство чекає крах і нас просто оберігають, або ж все таки, так нас намагаються контролювати і тримати в невіданні.

Раціональне зерно в думці, що нас обманюють, є: Біблія і справді переписувалася і перероблялася кілька разів.

У 1970 році на березі Нілу в таємній печері учені виявили справжнє Євангеліє від Іуди, що вважалося загубленим назавжди.

Популярні новини зараз

Платіть по 700 грн за світло або живіть без нього: українців ставлять перед фактом

Новий закон про мобілізацію: чи позбавлять українців житла за неявку по повістці

Пенсіонерам приготували пристойну надбавку, але дадуть не кожному: хтось може надіятись

В Україні сигарети, алкоголь та паливо продаватимуть за новими правилами: що зміниться

Показати ще

Його згадували в своїх текстах християнські апологети ще в III столітті нашої ери, але Ватикан не визнавав існування документа в принципі. Тим часом, автентичність манускрипту була доведена.

Ще одну знахідку, на цей раз зроблену в Туреччині, Ватикан так і зовсім заборонив до прочитання. Написане на ассирійській мові Євангеліє від Варнави визнано католицьким духовенством НЕ канонічним - тобто, католики публічно визнаються в "підгонці" зручних фактів для канонічної Біблії.

Не варто забувати про секретні архіви Ватикану. Існування цієї бібліотеки Папа Лев XIII визнав лише в 1881 році: хто знає, що насправді ховається в темних підземеллях самого релігійного міста-держави світу.

Нагадаємо також, що в Італії археологи виявили останки чоловіка, який, імовірно, був розіп'ятий на хресті, а потім похований без почестей на півночі країни.

Цю інформацію повідомляє науковий журнал Archaeological and Anthropological Sciences.

Під час вивчення останків, археологи виявили сліди отвори в п'ятій кістки. Експерти вважають, що це свідчення розп'яття, "оскільки параметри діри вказують на те, що через неї пройшов цвях".

"Римляни не винайшли розп'яття, але використовували його досить довго - до того, як в четвертому столітті цей вид страти заборонив імператор Костянтин. Записів про страти через розп'яття на хресті збереглося безліч, а от археологічних матеріалів - дуже мало; нова знахідка може бути лише другим відомим свідченням існування цієї жорстокої практики", - йдеться в матеріалі.

За словами вчених, римляни, найчастіше, розпинали рабів, іноземців та дезертирів: "довгу і болісну смерть на хресті залишали для засуджених, що зневажалися ".

"Антропологи зробили висновок, що скелет належав чоловікові, невисокому і худому, загиблому у віці 30 з невеликим років. Чоловік, ймовірно, все життя недоїдав, а відсутність ритуальних предметів в місці поховання може свідчити про його низький соціальний статус, що узгоджується з версією про те, що його стратили", - йдеться в матеріалі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в столиці Великобританії, Лондоні, в бібліотеці Ламбет Палас зберігається Біблія 1535 року.

Вчені виявили в цьому священному Писанні рукописні замітки, які раніше виявили під чорнилом, залишені основоположником медицини Галеном, який жив у Давній Греції в 129-210 роках до нашої ери.