Можна припустити, що в ті манірні часи цей жест служив своєрідною імітацією обіймів, демонстрацією дружби, або кровних уз, або кохання, але це не зовсім так.
Читайте нас в Twitter
На фотографіях минулого століття люди часто стоять в неприродних позах. Найчастіше повторюється один і той же мотив. Збіг? Низький рівень фотографа, який не вміє показати моделі куди подіти руки? Зовсім ні.
Головна причина в тому, що в епоху становлення фотографії сам процес зйомки займав від десяти хвилин до години. Моделям не можна було ворушитися і міняти пози — таке фото виходило змазаним. Але перебувати в одному положенні довго важко навіть фізично сильним людям. Ось фотоательє і придумали трюк з підставкою: використовувалося все, від етажерок до скульптурних голів.
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Також, оскільки, фотографування, це все-таки було нововведенням, люди часто губилися і не знали куди ж подіти руки. Фотографуються люди клали руку на плече родича тому що їм цю руку було катастрофічно нікуди дівати.
При зйомці одиночного портрета, коли не було на кого спертися, у всіх фотостудіях того часу був широкий асортимент різних етажерок.
Композиція, в якій один чоловік тримав руку на плечі іншого, теж була свого роду підставкою. Обидві моделі могли довгий час зберігати рівновагу і не рухатися.
Для того щоб прибрати трохи сором і зайняти чимось руки, іноді фотографи використовували іншу хитрість — вони просто давали людині в руки який-небудь предмет.
Причому неважливо, що це був за предмет, головне, щоб руки були зайняті. І нікого не бентежило те, наскільки нерозумно ця людина буде виглядати. Повірте, наступний знімок ні в якому разі не є гумористичним, це абсолютно серйозний портрет солдата царської армії.
Нагадаємо, ми зібрали вражаючі фото, які залишаться у пам'яті навіки.
Фотографії, які є свідченням найцікавіших, а, іноді, неймовірно трагічних історичних фактів.
Як повідомляв портал "Знай.uа", знімки невідомого німецького солдата, зроблені в Норвегії в 1940 році, досі вражають і хвилюють світ.
Також "Знай.uа" писав, розкрита таємниця зловісних старовинних знімків. Уявіть, що ви живете в 19 столітті, і на кожній вашій дитячій фотографії мама замаскована під стілець. Це виглядає досить страшно, але цьому є пояснення.