Яким було життя в Радянському Союзі? Не всі пам'ятають і знають ті часи. А більшість знає про країну рад лише з підручників історії або з розповідей бабусь, дідусів і батьків пропонуємо подивитися підбірку колоритних фото про життя в СРСР. Адже не дивлячись на те, що ті часи були не настільки яскравими і світлими, як переконували народ. Для багатьох це була молодість, а значить яке не яке, але щастя.

Так перед побаченням радянські дівчата-красуні чекали своїх кавалерів біля гастроному.

Зараз такого не зустрінеш, але в СРСР це було в порядку речей. В ті часи жителі великих міст здавали взуття на чистку в спеціальні майстерні. Ось так відбувалася чистка взуття.

Популярні новини зараз

Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі

Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"

Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі

Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця

Показати ще

Бездоріжжя. І зараз у багатьох містах і селах нічого не змінилося. Ось наочний приклад того, як виглядає справжнє бездоріжжя. Хоча багато хто з нас і так знають про це.

Казка на ніч. Як зараз діти мріють про Плейстейшн, фільмоскоп - мрія всіх радянських діточок.

Піонерський табір. Урочиста лінійка в піонерському таборі з приводу відкриття зміни. Лінійка була важливою подією і її пропускати не можна було.

Літо в місті. Дітлахи насолоджуються під бризками води з поливальної машини. Зараз же діти частіше сидять в смартфонах.


Суботник в школі. Учні сільської школи прибирають територію на черговому суботнику. Такі заходи і зараз вітаються в Україні.


Радянська армія. Щоденні ранкові заняття у звичайній військовій частині Радянської армії.


На зйомках фільму. Режисер дає пораду, як краще зіграти цей епізод в легендарному фільмі "Діамантова рука".


Лото. Раніше, у вихідні це було улюбленою розвагою всіх сімей на вихідні, запрошували сусідів, друзів і влаштовували посиденьки.


Зимова рибалка. Для справжніх рибалок зима - не перешкода улюбленій справі. І так в союзах любили ловити рибу, адже якщо клювання немає, можна поговорити з сусідом.


Майбутні господині. У школі вчили не тільки граматику і математику ... Так наші мами і бабусі вчилися створювати домашній затишок і ставали господарочками.


Відділ електроніки. Телевізор - предмет розкоші в радянські часи.


Урок математики. Знайомство з електронно-обчислювальною машиною не для всіх школярів було приємним ... а зараз і поготів.


Колгоспні збори. Збори проводять не в конторі, як зазвичай, а прямо посеред стогів сіна, недалеко від ферми.


Після дощу. Голова колгоспу в цей день в район так і не доїхав.


Комунальна квартира. Кожен житель комуналки мріяв про особисту квартирі, доводилося ділити все в плоть до чашки. Квартирне питання дуже гостро стояло в ті часи


Дефіцит. За часів перебудови товари на прилавки радянських магазинів надходили з великими перебоями.


Ринок. З такими продавцями радянська торгівля повинна була процвітати. І зараз можна зустріти таких тітоньок на ринку.


Похід в кінотеатр. У цей день школярам показували документальний фільм про те, як "добре" живеться в Радянському Союзі. На жаль Марвела тоді ще не було, і навіть про диснеївські мультфільми радянські діти не мріяли.

Взуттєвий магазин. Мама вирішила взяти суконні чобітки на два розміри більше, ніж потрібно малюкові. Ну а що, нога-то зростає. Тоді купували з запасом і так щоб ще молодші могли доношувати.

Дізнайся свою вагу. У великих містах прямо посеред міста за п'ять копійок можна було зважитися і виміряти свій ріст. Іноді на курортах можна ще зустріти таку штуку.

Зал очікування. Іноді зал очікування на вокзалі служив в якості нічліжки або навіть готелі. В іншому і зараз таке буває.


Дитячі автомобілі. Саме такі педальні дитячі автомобілі були мрією кожної радянської дитини.

Союздрук. На вулицях радянських міст встановлювали газетні стенди, щоб кожен громадянин знав, що відбувається на теренах Батьківщини.


Гойдалки. Похід в парк атракціонів був справжнім святом для дітлахів.


На заводі. Жінок за верстатом можна було побачити не рідше, ніж чоловіків. Можна сказати, що в СРСР знали, що таке рівність статей, ну або здогадувалися.

Як повідомляв портал "Знай.uа", можливо, інтиму в СРСР не було, але весілля точно вміли святкувати! І ось як це було.