Звичаї та традиції українців зробили нас впізнаваними практично у всьому світі. Навіть загубившись у чужій країні, ми зможемо зрозуміти один одного без слів.

Так які ж звички нас об'єднують?

1. Необхідність завжди і скрізь добре виглядати

Без різниці куди ми йдемо - в магазин через дорогу або в ресторан, виглядати гарно необхідно завжди. Макіяж, каблучки, зачіска. Ах, так, обов'язково треба напарфумитися. Навіть якщо цей ритуал займає в три рази більше часу, ніж сам похід в магазин - неважливо! А раптом по дорозі зустрінеться стрий знайомий?

Популярні новини зараз

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім

Показати ще

2. Присісти "на доріжку"

Посидіти на валізах біля дверей перед від'їздом – святе діло! Ну звичка-то в принципі хороша. Можна зібратися з думками і пригадати, що раптом забули.

3. Довгі тости

В одному знаменитому фільмі головний герой сказав таку фразу: "Тост повинен бути коротким, як постріл"! І це правильно. Беручи слово за столом, у своїх різноманітних фразах ми заходимо так далеко, що забуваємо, а з якого приводу власне зібралися?

4. Анекдоти: чим частіше, тим краще!

Ми вставляємо жарти і анекдоти куди попало і де попало. Після чого хвилю підхоплює один, другий, третій. В результаті ми втрачаємо нитку розмови. Ну і що? Зате ми любимо сміятися!

5. "З легким паром"! І без всякої іронії долі.

Після душу ми звикли вітати один одного. Правила хорошого тону вимагають бажати "легкого пару" не після лазні, а до. Але у нас свої традиції!

6. Як справи? Ок! Ні це не про нас.

Не дай Боже, особливо на ходу, запитати знайомого "як справи"! Ризикуєш наступні півтори години вислуховувати в подробицях відповідь. "Ок" - це теж занадто. А пари-трійки фраз було б достатньо. Але є любителі розповісти все так, що в наступні півроку відпадає бажання взагалі щось запитувати.

7. Незнайомцям не посміхаємося!

У нашому суспільстві навіть посмішка знайомій людині протилежної статі може розцінюватися як якась розбещеність. Що вже говорити про незнайомців! Раптом неправильно зрозуміють. Ну то й добре, давайте збережемо посмішки для коханих!

8. Звернення до слабкої статі "дівчина"

Зовсім не важливий вік дівчини - хай їй буде 17 або 78! Головне, що всім приємно і всі задоволені.

9. Складаємо пакетики

Зараз, напевно, багато хто посміхнувся. Раніше поява поліетиленових і пластикових пакетів була привітом з іншого, недосяжного для нас життя. Ставилися до них дбайливо, навіть прали, сушили і зберігали. Зараз, коли цим продуктом нікого не здивуєш, у нас все-одно сидить звичка зберігати купу пакетиків. На всяк випадок!

10. Хто ходить в гості, той бере з собою подарунок!

Нам соромно йти в чужий будинок із порожніми руками. Якщо нічого немає, то ми часто вважаємо за краще не йти, ніж "ганьбитися". Ну хоч що-небудь. Хоч шоколадкою, а "ощасливити" господарів треба!

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", є 5 диво-порад, як не поправитися у відпустці.