Верховний суд дозволив в школи та дитячі садки не допускати дітей без вакцини. Хоча цю постанову можна оскаржити, оскільки в Конституції України, написано про право всіх на освіту. Невдоволені батьки, які переживають за доцільність вакцинування користуються цим законом. Тому, суперечки щодо вакцинування не вщухають. Повідомляє Дзеркало медіа.

Головний лікар Коломийської первинки Марія Буртик, повідомляє, що на Франківщині збирають інформацію про вакцинування дітей, щоб на підставі цієї інформації звернутись до керівництва департаменту охорони здоров’я ОДА та управління освіти ОДА.

В Коломиї вакцин вистачить на всіх, говорить Марія Буртик. Вона також запевняє, що всі препарати є найвищої якості. Відносно ставлення батьків до вакцин, то воно не однозначне, оскільки вони переживають за своїх дітей, особливо, коли ця тема є болюча для лікарів та батьків.

Тож, навіть і малий відсоток небезпеки завжди буде, через те, що одні діти будуть вакциновані, а інші - ні. Чи допускати їх до навчання, чи ні – визначатимуть на місцях за вердиктом спеціальної лікарської комісії.

На Франківщині департамент охорони здоров’я й департамент освіти стурбовані надто великою кількістю невакцинованих дітей. На сьогодні у Коломиї при 11 тисяч дітей, які перебувають у школах і дитсадках, 900 дітей не пройшли вакцинацію. Ситуація не проста, але всіх без винятку дітей поки, що приймають до шкіл та дитсадочків.

Популярні новини зараз

Донька Сніжани Єгорової, яка підтримала Путіна, "відреклася" від матері: "Відчуваю сором"

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, хто догодив їй краще, ніж Еллерт: "Ми дивимося в одному напрямку"

Ведуча 1+1 Соломія Вітвіцька після розлучення знайшла собі розраду: "Далі буде ще цікавіше"

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Показати ще

Нагадаємо, на Франківщині лютує кір, вакцин - кіт наплакав: медики налякали страшною правдою

Як повідомляв раніше Знай.ua, вакцинація дітей в Україні: календар щеплень, графік ціни

Також Знай.ua писав про те, що смертельний "привіт" із Африки: запоріжців косить жорстока інфекція, медики такого ще не бачили