Жахливе ДТП сталося в Харківській області біля села Вишневе Балаклійського району. Дві машини зіткнулися лоб в лоб, жінки-водії загинули.

Жінка за кермом "ЗАЗ Lanos" із невідомих причин не впоралася з керуванням і врізалася лоб в лоб з "Geely GX2". За кермом кросовера була мешканка Горлівки Донецької області.


Водій авто, який їхав слідом, не встиг загальмувати і, щоб уникнути зіткнення, вивернув в кювет, розповіли в УПД ГУ НП в Харківській області. Він отримав травми і доставлений в лікарню.

Читайте також: Аварія паралізувала головну столичну артерію (ФОТО)

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", сьогодні вдень, 8 серпня, в Києві на вулиці Заболотного сталася масштабна аварія.
Водій вантажівки "МАЗ" протаранив попутний Mercedes. В результаті аварії постраждав водій легковика.

Популярні новини зараз

Готуємося до гіршого: рф планує атакувати газову інфраструктуру

У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році

Нові зміни у платіжках: українці більше платитимуть за воду та сміття

Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів

Показати ще