У столиці, недалеко від метро Позняки молодий хлопець, який їхав в автомобілі "Smart", підрізав заповнену людьми маршрутку.

Після скоєння порушення, лютий водій автомобіля притиснув маршрутку до узбіччя, розбив водійське скло і намагався витягнути чоловіка з маршрутки. Потім він відкрив двері і накинувся на водія, розбивши йому брову. Після проявленої зухвалості і хуліганства водій зник з місця події, передає кореспондент podrobnosti.ua.

Читайте також: Бої без правил популярніші за бокс

Водій викликав поліцію для подальших розгляду, автомобіль з водієм шукають по рації в районі Позняків.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на київських дорогах вибухають люки. В результаті ДТП на Чоколівському бульварі, неподалік від площі Космонавтів постраждала жінка, яку доставили в лікарню.

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 12-18 січня: розваги Козорогів, гордість Тельців та перешкоди Терезів

ТЦК знайшли лазівку: чоловікам з бронюванням загрожує мобілізація

Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін

ПриватБанк запровадив нові правила: власники карток можуть втратити доступ до рахунків

Показати ще