Західні країни – сусіди України – не виключають можливості включити до свого складу частину її областей.

Про це заявив екс-глава Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж в інтерв'ю виданню "Гордон". На західні українські території претендують Польща, Румунія й Угорщина.

"У гіршому варіанті наші сусіди можуть прийняти до свого складу деякі українські регіони. Це, звичайно, неофіційно, але такий варіант не виключається. Польща, Румунія й Угорщина розглядають варіант приєднання західних областей України", – пояснив Маломуж.

Він додав, що це крайній випадок і це можливо, якщо ситуація в Україні не стабілізується в плані безпеки. Екс-глава розвідки зазначив, що нинішній формат мирних переговорів не приносить результатів і його необхідно міняти.

Для цього потрібно, за його словами, виходити на більш широкий формат. Він вважає, що це дозволить забезпечити вирішення системних проблем у глобальному рівні.

Популярні новини зараз

Сезон закруток доведеться скасувати? В Україні різко подорожчали помідори

Кара їх наздоганяє: бригада, що звірствувала у Бучі відправилася у пекло

Не брати до рук голку та чекати на веселку: 8 серпня українці шанують пам'ять святого Єрмолая

Ірина Білик осоромилась з фонограмою в благодійному гастрольному турі з Олегом Скрипкою та Асією Ахат: народна артистка співала не в попад

Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, рішення про розведення сторін на Донбасі лише знизить загальну напруженість в регіоні.