Київська влада вирішила заборонити продаж алкоголю в торгових точках після 23 годин. Портал "Знай.ua" вирішив дізнатися думку читачів про те, які наслідки будуть від такої ініціативи.

Всього в опитуванні взяли участь 1330 людей. Думки опитаних розділилися майже порівну. Але все ж більшість українців вважає, що позитивних зрушень заборона не принесе. 30% респондентів висловили думку, що так чиновники зможуть прибрати ринок нічних продажів алкоголю до своїх рук.

Близько 26% українців вважають, що після заборони активізується "алкогольна МАФія". Підпільний ринок це буде лише стимулювати.

Позитив в ініціативі київської влади побачили близько 23% опитаних. Вони керуються тим, що так можна скоротити кількість п'яних на вулицях.

Майже 22% українців вважають, що від заборони на нічний продаж алкоголю ситуація кардинально не зміниться.

Популярні новини зараз

"Буде потужний удар": тарологиня назвала подію, яка поставить крапку у війні

Пенсіонерів поділили на касти: чому одним додали тисячі, а іншим - копійки

Канікули продовжили: до якого числа триватимуть у різних регіонах

"Ощадбанк" виплатить допомогу пенсіонерам: хто та скільки отримає

Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, Київрада 22 вересня прийняла рішення заборонити торгувати алкогольними напоями в столиці з 23 до 10 годин.