Віктора Януковича-молодшого поховали в Севастополі на військовому кладовищі.
Про це повідомляють російські ЗМІ.
Матеріал по темі Прокляття послані Януковичу справджуються
Тіло загиблого сина колишнього президента доставили з Сімферополя, куди його переправили чартерним рейсом авіакомпанії "Центр-Південь" за маршрутом Іркутськ - Уфа - Сімферополь.
Відомо, що в 12:10 по Києву літак приземлився в кримському аеропорту. Тіло Януковича-молодшого доставили в Севастополь менше ніж за годину.
Нові ліміти на карткові перекази: які обмеження діють і кого стосуються
ПриватБанк змінив ліміти на видачу готівки: яку суму можна зняти
Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів
Схема з лічильниками: українцям нараховують космічні борги за світло
В одному з храмів міста-героя над покійним провели обряд відспівування, над церквою приспустили прапор Росії.
Поховали Віктора Януковича на військовому кладовищі Севастополя. ЗМІ не повідомили про присутніх на похоронах родичів. Журналістам не вдалося дізнатися і місцезнаходження біглого президента Януковича та його дружини Людмили.
Нагадаємо, молодший син Януковича - Віктор, загинув на річці Байкал у Росії. Його авто провалилося під кригу. Усі пасажири врятувалися,а Віктор не встиг вибратися з автомобіля. Смерть політика підтвердили у Партії Регіонів.