Встановлені камери на автошляхах України, якими фіксуються порушення правил дорожнього руху, є неефективними, оскільки водії вже навчились їх обманювати і на обслуговування таких камер потрібно велику кількість людського ресурсу.
На думку спеціаліста в області автомобільних технологій Євгена Муджирі, існуючу систему порушень ПДР потрібно терміново вдосконалювати, оскільки водії дуже швидко навчаться обманювати її, тому за роботою камери мають слідкувати ще й працівники, щоб бачити де її промахи, а на сьогодні їх не достатньо.
"Зараз над трьома камерами працює 15 людей - по п'ять людей на камеру. Уявіть собі, скільки потрібно буде людей, щоб обробити, наприклад, кілька тисяч камер, як вони планують поставити", - повідомив Муджирі для Голосу столиці.
Читати також: Чорновіл висміяв Савченко за брехливу біографію
На думку спеціаліста, середній штраф за порушення правил дорожнього руху коливається в межах 500 грн., тому дуже важливо зрозуміти, який обсяг інформації , що надходить із камер на дорогах можна кваліфіковано опрацювати.
Стосується всіх, хто отримує пенсію через "Ощадбанк": до виплати нарахують бонус
Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну
З пенсії відрахують близько 40%: ПФУ попередив про скорочення виплат
ПриватБанк запровадив нові правила: власники карток можуть втратити доступ до рахунків
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що за 6 годин роботи таких камер зафіксували порушень на 3 млн. гривень.