У парламенті зареєстрували законопроект, який передбачає цілий ряд заборон на продаж алкогольних напоїв. Якщо документ ухвалять, в МАФах не продаватимуть не тільки міцний алкоголь, а навіть пиво.
ubr.ua повідомили, що торгувати алкоголем зможуть тільки павільйони і магазини з площею залу не менше 20 квадратних метрів. Всі алкогольні напої не можна буде продавати після 22.00. Заборона не поширюватиметься тільки на кафе та ресторани.
У дні державних свят введуть "сухий закон", який почне діяти з 18:00. На АЗС, де зараз продають алкогольні напої, в разі прийняття законопроекту, не можна буде купити навіть пиво.
Також в документі не забули прописати про заборону продажу "шкідливих" товарів особам молодше 18 років. Також заборонять продаж поблизу навчальних закладів та з рук.
Читайте також: У Києві знесуть 1 500 МАФів
Ухилянтів виженуть із засідки: стартують масові перевірки
Соцвиплати перетворяться на борг: кого змусять повернути гроші
ПФУ спише частину коштів: у пенсіонерів заберуть 30% виплати
Пенсії перерахують по-новому: кому додадуть майже 2 600 гривень
Нагадуємо, директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Дмитро Білоцерківець повідомив про початок політичної боротьби з "наливайками" Києва, яких в столиці налічується понад тисячу. Він має на увазі тільки ті, які спеціалізуються на продажу алкоголю.