Директор гімназії Олег Ладнюк розповів про ідею перебудувати гімназію під час дискусійної платформи " Як повинні розвиватися райони Львова? Приклад Сихова".

Директор поділився своїм баченням, яким має бути навчання українців у школах. Він додав: "Наша гімназія виховує дитину як особистість, яка може пояснити свій вибір та розуміє свої погляди. Акцент у навчальних закладах повинен бути на цьому..."

Планується протягом 5 років побудувати нову споруду та переглянути підхід до навчання українських школярів.

Олег Ладнюк певен, що дітям буде краще навчатися у школі європейського зразка. Є думка зробити навчання двомовним - рідною та англійською чи іншою іноземною мовами.

Для проекту вже виділено ділянку під будівництво. Наразі шукають спонсорів як в Україні, так і за кордоном.

Популярні новини зараз

Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей

Підвищення пенсій - лише на папері: чому більшість стареньких досі не відчули індексацію

Канікули продовжили: до якого числа триватимуть у різних регіонах

Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян

Показати ще

Як розповідав нещодавно "Знай.ua", у початковій школі навчатимуть підприємництву.