Патрульна поліція столиці, а також бійці Національної гвардії і правоохоронці будуть забезпечувати спокій та безпеку мешканців та гостей столиці під час святкування Нового Року.

"На нічне патрулювання заступлять понад п'ятсот поліціянтів", − повідомили сьогодні у столичній Нацполіції. Патрульні також вперше одягнуть свою нову форму.

Відомо, лінія "102" працюватиме у посиленому режимі. Поліціянти надаватимуть допомогу всім, кому вона знадобиться.

Керівник столичної поліції Андрій Крищенко також привітав усіх із наступаючим святом та побажав киянам спокійного святкування та миру.

Читати також: Як кияни зустрінуть Новий рік (афіша)

Популярні новини зараз

Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня

Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян

З пенсії відрахують близько 40%: ПФУ попередив про скорочення виплат

Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів

Показати ще

До слова, оперативники, медики та поліція в посиленому режимі готувались до святкування Нового Року. За словами замкерівника патрульної поліції Києва Олексія Білошицького, патрульні штрафуватимуть всіх, хто сідатиме за кермо на підпитку, а також тих, хто розгулюватиме по місту п'яним у громадських місцях.

Нагадаємо, штрафи за керування автівкою у нетверезому стані становлять від трьох до шести тисяч гривень, а штраф за порушення громадського спокою – від шістсот до трьох тисяч гривень.