Володимиру кулею розтрощило плече 30 липня 2014 року у населеному пункті Степанівка, що неплодалік Савур-Могили, коли він разом із побратимами потрапив під обстріл російських окупантів. Після поранення хлопець переніс 6 операцій на руці, повідомляє peoplesproject.com.

Під час лікування в одному з госпіталів пластина, що фіксувала плече, зламалася. Після цього кістка неправильно зрослася. Традиціїні методи лікування в даному випадку не могли врятувати ситуацію – 33-річному чоловіку загрожувала інвалідність, адже рука була непрацездатна.

Єдиним шансом на відновлення функціонування руки було застосування біотехнології, що на сьогодні є надзвичайно дорогим методом. Однак, Володимиру пощастило потрапити на проект "Біотех-реабілітація поранених", кошти на його лікування зібрати доволі швидко і в квітні цього року розпочалось відновлення плеча.

Читайте також: Комбат самотужки створює реабілітаційний центр

Лікарі- біотехнологи виконали забір матеріалу, резекцію та монтаж апарату для виведення кістки у правильне положення і вже через 2 місяці – 24 червня хлопець переніс основну операцію. Володимиру в місце травми ввели 3D-гель з чипсами остеопластичного матеріалу та аутологічними стовбуровими клітинами. Процес зрощення кістки розпочався. За півтора місяці запланований перший контрольний рентген, який покаже, як проходить процес.

Популярні новини зараз

Залишилися тижні: в Україні пенсіонерам збільшать виплати поза графіком індексації

За це вас можуть оштрафувати навіть у власній квартирі: комусь з українців потрібно готувати до 100 тисяч гривень

Бандитський Львів: хто такий Богдан Копитко, авто якого підірвали і розстріляли невідомі

По ваші лічильники скоро прийдуть: що потрібно зробити, якщо незнайомці вже на порозі

Показати ще

Володимир вже вирушив відновлюватися додому. Лікарі на нього чекають наприкінці серпня. За їхніми словами, є всі надії на те, що контрольне обстеження покаже позитивні результати.

"Біотех-реабілітація поранених" – це унікальний благодійний проект, що надає медичну та фінансову допомогу постраждалим у відновленні кісток кінцівок після травм. Українські лікарі- біотехнологи в рамках цього проекту здійснюють лікування із застосуванням клітинних технологій ilaya.regeneration, що дозволяє швидко відновити тканини, їх функції, значно поліпшити якість життя і навіть уникнути ампутацій та інвалідності.

В пострадянських державах ця методика сьогодні не має аналогів, а в світі її використовують лише кілька медичних компаній.