Україна 18 травня офіційно завершила процедуру приєднання до Угоди Світової організації торгівлі про державні закупівлі. Відтепер українські компанії матимуть право брати участь у державних закупівлях, які проводитимуть 45 країн-учасниць угоди.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Для українських компаній відкрили ринки країн Євросоюзу, Японії, США, Кореї, Тайваню, Сінгапуру, Гонконгу і Канади. Загальний об'єм держзакупівель на них оцінюють в 1,7 трильйона доларів щорічно. Цей показник перевищує у 30 разів українських експорту у 2014 році. Українські компанії матимуть рівний доступ до світових ринків.

"Це - найпростіший шлях для експорту вітчизняних товарів. Українським компаніям не треба витрачати зайвих коштів на маркетинг, домовлятися про вихід у мережу чи відкривати представництво. Заявки і процедури державних тендерів зазвичай чітко структуровані", - пояснив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Читайте також: 4 правила боротьби з корупцією від Гройсмана

Він зазначив, що компаніям необхідно лише знайти цікавий тендер і оформити заявку, щоб перемогти у ньому й заробити. Мінекономрозвитку, за його словами, всіляко допомагає підприємствам. Зокрема, проводиться активна роз'яснювальну робота з представниками бізнесу щодо можливостей, які відкриває договір.

Популярні новини зараз

Залишилися тижні: в Україні пенсіонерам збільшать виплати поза графіком індексації

Не 3,5 і навіть не 4 грн за кВт: українцям назвали "справедливий" тариф на світло

У комунальних платіжках з'явилася нова графа: за що доведеться доплачувати

Уникнути повістки вже не вийде: ТЦК перевірятимуть українців за новими правилами

Показати ще