Окрім субсидії на газ, українці, а особливо ті, які проживають в сільській місцевості, зможуть активно використовувати субсидії на дрова, тверде паливо та скраплений газ.

Відтак, про особливості оформлення та переваги таких субсидій розповів начальник відділу житлових субсидій, соціальних виплат та допомог департаменту соцзахисту населення Львівської ОДА Василь Гельбич.

Відповідаючи на запитання про те, з якими документами потрібно звертатись, щоб отримати субсидію на, приміром, дрова, Гельбич зазначив, що процедури оформлення субсидій однакові.

"Субсидії на придбання твердого палива й скрапленого газу оформляються так само, як і звичайна житлова пільга. Процедура така ж. Тобто, щоб отримати відшкодування за тверде паливо чи скраплений газ, потрібно подати в місцевий орган соцзахисту декларацію про доходи та заяву. В останній слід підкреслити поле зі словами "на придбання твердого палива та скрапленого газу", - пояснив Гельбич.

Також начальник відділу житлових субсидій повідомив, що на тверде паливо субсидія виплачується один раз на рік. Це сума, яка покриває частину витрат на придбання твердого палива чи скрапленого газу.
"Тепер Кабмін переглянув граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу для надання населенню пільг і житлових субсидій і встановив їх на рівні 2000 гривень за тонну твердого палива і 200 гривень за балон скрапленого газу. Якщо раніше середній розмір відшкодувань становив 2 -- 3 тисячі гривень (на рік), то після зростання граничної вартості тонни твердого палива він збільшиться до 3 -- 4 тисяч гривень. Саме в стільки сьогодні коштує машина дров", - повідомив Гельбич для видання expres.ua.

Популярні новини зараз

Кожен пенсіонер повинен визначитися: українців поставили перед вибором

Сім'ї возз'єднаються, будемо їздити – куди хочемо: астролог назвав дату кінця воєнного стану

Абоненти не встигають за темпами "Київстару": тільки поповнили рахунок, а тариф уже подорожчав

Vodafone порадував абонентів безкоштовним інтернетом: як отримати

Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що українці відмовляються від субсидій.