Згідно з меморандумом співпраці з Міжнародним валютним фондом Україна зобов'язується до кінця 2016 року визначитися з моделлю пенсійної реформи.

Міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що пенсійна реформа може містити поступове підвищення пенсійного віку. Про це міністр сказав на брифінгу після закінчення засідання Кабінету Міністрів, повідомляють Українські новини.

"До кінця року ми повинні визначитися з моделлю пенсійної реформи. Вона може містити, у тому числі, поступове підвищення пенсійного віку. На скільки – зараз взагалі не питання. Над цим працюватиме спеціальна група. Ми, Мінфін, і Мінсоцполітики, будемо шукати рішення ", – сказав міністр.

При цьому він зазначив, що до кінця грудня пенсійний вік підвищувати не планують. Затримок з виплатою пенсій також не буде, пообіцяв міністр.

Як повідомляв сайт Знай.ua, пенсійний вік українцям піднімуть "по-тихому"

Популярні новини зараз

Треба лиш пережити цю зиму: українців обнадіяли щодо морозів і холодів

Лікарняний у 2026 році: скільки днів можна взяти та як оформити

Податкова посилює контроль за орендою квартир: кого неминуче оштрафують

Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян

Показати ще