Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив на спільній прес-конференції з турецьким колегою Мевлютом Чавушоглу, що Україна і Туреччина домовились про в'їзд громадян за внутрішніми паспортами.

"У нас є безвізовий режим, але в майбутньому і громадяни України і громадяни Туреччини можуть відвідувати наші країни без закордонних паспортів, а використовуючи внутрішні документи", - заявив Клімкін.

Читайте також: Юнкер окреслив чіткі терміни безвізу для українців

Голова українського МЗС додав, що залишились технічні деталі, а цю угоду підпишуть найближчим часом.

"У майбутньому почуватимемось як вдома у Туреччині, так і громадяни Туреччини в Україні, не беручи закордонні документи", - додав Клімкін.

Популярні новини зараз

Не вітаміни та не спорт: 5 звичок, які тихо вкорочують життя – і від них відмовляються ті, хто доживає до 100

Українців не хочуть відпускати з Європи: це буде серйозним викликом

Платіжки за газ зміняться вже з 1 жовтня: які нововведення готують українцям

Гаманці пенсіонерів поважчають: хто отримає 20-відсоткове підвищення

Показати ще

Нагадаємо, що міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу перебуває в Україні з офіційним візитом.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Чавушоглу заявив, що Туреччина підтримує територіальну цілісність України.