У сквері на Осокорках вандали за ніч спиляли 16 кленів. Про це повідомив глава Департаменту благоустрою КМДА Дмитро Білоцерківець на своїй сторінці в Facebook.

"Скандальний забудовник у сквері на Осокорках ніяк не заспокоїться. За ніч було спиляно 16 кленів", - повідомив Білоцерківець.

Читайте також: Кияни повернули вкрадений регіоналом пляж в Кончі-Заспі (фото)

За його інформацією, в епоху Черновецького було виділено земельну ділянку, протягом 14-15 років забудовник, незважаючи на категоричний протест місцевих жителів, багаторазово намагався почати будівництво. Згодом Віталій Кличко подав на сесію проект рішення про ануляцію договору оренди землі. Пізніше Київрада також проголосував за надання статусу скверу даній дільниці. "Зеленбуд" почав облаштовувати сквер.

Білоцерківець також повідомив, що на місце була викликана поліція, проте свідків події розшукати не вдалося.

Популярні новини зараз

Низку українців змусять повернути державі соцвиплати: кого це торкнеться

Пенсіонери втратять "вікові" надбавки: кому скасують бонус у 2026 році

Деяким українцям уріжуть пенсії з 1 січня: кому зменшать виплати

Платіжки за світло зростуть: тарифи піднімуть у два етапи

Показати ще

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, КМДА посадила дерева на місці скандальної забудови на Осокорках. У сквері було засіяно 30 соток газону, висаджені ялинки, клени і чагарники.