Сьогодні, 10 липня, у готелі, де перебувала збірна Франції виявили підозрілий пакет з вибухівкою. Про це написав портал "life".

Згідно з інформацією, готель Equipede в Парижі, де зупинилася збірна Франції, був евакуйований. Співробітники компетентних органів здійснили контрольований вибух за межами готельного комплексу.

Інцидент стався за 4 години перед фінальним матчем чемпіонату Європи між збірними Франції та Португалії. Зустріч відбудеться сьогодні на Стад де Франс.

Читайте також: "Реал" оштрафує футболіста за ігри з дружиною

Нагадуємо, збірна Франції ще не перемогла на Євро, але влада вже розпланувала подальші дії. У країні скасують традиційне святкування через загрозу безпеки.

Популярні новини зараз

Треба лиш пережити цю зиму: українців обнадіяли щодо морозів і холодів

Коли держава може забрати у вас земельну ділянку без пояснень

Пенсії можуть зрости утричі: у Раді хочуть поетапно збільшувати мінімальні виплати

Кредитні картки більше не працюватимуть: чим замінять

Показати ще

Як пишуть французькі ЗМІ, футболісти збірної Франції планували влаштувати для громадян велике свято в Парижі і проїхатися по місту на автобусі. Цю ідею обламав глава місцевої поліції Мішель Кадо.