Державна фіскальна служба Львівщини на сьогоднішній прес-конференції оприлюднила данні про заробіток мешканців Західної столиці. Виявляється, що 156 людей мали офіційний прибуток у 2015 році понад 1 млн гривень.

Як повідомив керівник ДФС у Львівській області Ігор Кондро, усі 156 мільйонерів офіційно задекларували свої немаленькі доходи у минулому році. Також він поділився своїми прогнозами щодо кількості багатіїв на поточний рік.

"Я думаю, цього року кількість мільйонерів збільшиться приблизно удвічі. Наразі в Україні відбувається інфляція і це сприятиме появі нових мільйонерів. Їхня кількість зростає і завдяки змінам у податковому кодексі", - розповів Кондро.

Основними джерелами прибутку львівських мільйонерів є продаж інвестиційних активів, підприємства громадського харчування та надання послуг, заклади торгівлі. Але найбільша концентрація власників мільйону у нафтовому бізнесі.

"У Львові базується національна нафтова компанія з великою мережею. Працівники цієї фірми декларують достатньо великі прибутки та сплачують податки", - додав керівник місцевого представництва ДФС.

Популярні новини зараз

"Не можна контролювати кожне слово": у МОН виступили проти заборони російської мови у школах

ПФУ роками наживався на пенсіонерах: суд поклав край вибірковій індексації – кого стосується

ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед

Пенсійне посвідчення більше не працює: пільговикам змінюють правила

Показати ще

Читайте також: Як виглядають дружини мільярдерів (фото)

Нещодавно власником мільйона гривень став ще один українець, але йому дійсно посміхнулася вдача. Чоловік виграв у національній лотереї 3 млн гривень.