Зі столичного автосалону, який розташований на авторинку "Чапаєвка", злочинці викрали Range Rover та два BMW-X5.
Про це повідомляє "Обозреватель" з посиланням на джерела в правоохоронних органах. Менеджер автосалону, який і виявив крадіжку в понеділок 13 червня, розповів, що злочинці викрали автомобілі, які вже були в експлуатації не один рік. Так, обидва BMW-X5 випущені в 2010 році, ці два джипи належать жителю Вінницької області. Що стосується викраденого Range Rover, то цей джип 2012 року випуску належить жителю Дніпропетровської області.
Поліція наразі вживає всі необхідні заходи для пошуку і затримання зухвалих автокрадіїв.
Читайте також: Медики і поліцейські пересядуть на вітчизняні авто
Як повідомляють правоохоронці, в Києві за статистикою найбільш популярними серед автокрадіїв є автомобілі марки Daewoo. Далі йдуть ВАЗи та автомобілі марки Toyota. За ними за кількістю викрадень йдуть автомобілі марки Honda, а завершують цю топову п'ятірку викрадень автомобілі марки BMW і Mercedes.
Продаж квартири обернеться фінансовим шоком: в Україні встановили нові податки на нерухомість
Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу
Соціальні виплати повністю перекроять: держава платитиме більше, але не всім
Їх звільнять із ЗСУ: хто зможе піти відпочивати вже цього року
Сумна статистика показує, що лише за перший квартал 2016 року, з січня по березень, в столиці було викрадено 475 автомобілів, при цьому поліції вдалося повернути власникам лише 20 відсотків викрадених транспортних засобів.