У Дубаї 21 травня пройшов неофіційний конкурс під назвою Queen of USSR Dubai 2016. Конкурсом краси це можна назвати з великою натяжкою, однак організатори обирали дівчину, яка, на їхню думку, могла б бути новою королевою краси СРСР, повідомляє "КиевПравда", інформує "Знай".
Перемогу в досить дивному конкурсі присудили Христині, яка представляла Крим як "окрему республіку".
Друге місце зайняла Дарина з Росії. Вона любить подорожувати і співала на Червоній площі для Бориса Єльцина і Володимира Путіна.
На третьому місці опинилася Гульбахар з Таджикистану.
Читайте також: Собаки здатні розпізнавати настрій господаря
ПФУ оновить виплати: на скільки зростуть пенсії у 2026 році
"Раніше такого не було": у ЗСУ назвали причину "бусифікацій" ТЦК
В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається
ПФУ перевірить майно та покупки громадян: кому доведеться виживати без субсидії
Участь у цій події приймала і представниця України, однак вона не отримала будь-яку нагороду або премію.
За право стати "королевою СРСР" боролися 19 учасниць. Варто відзначити, що в минулому році титул Queen of USSR Dubai отримала українка Юрія Сергієнко.