Держдума Росії відреагувала на плани Міністерства оборони України провести навчання за участю зенітно-ракетних комплексів "Бук М1" поруч з анексованим Кримом.

Заступник голови комітету Держдуми з оборони Юрій Швиткін не був оригінальним і звинуватив Україну в зриві Мінських домовленостей.

Читайте також: Російські літаки готуються бомбардувати Європу

"Практично йде пряме порушення Мінських угод в частині ескалації напруженості, а й поблизу Криму, що важливо", - сказав він.

Навчання проходитимуть в Херсонській області на полігоні "Ягорлик". Швиткін заговорив, за традицією, про міць російської армії. Росія, за його словами, "не раз доводила, що має розвинену систему протиповітряної оборони". Він пригрозив ударом у відповідь "у разі необхідності".

Популярні новини зараз

Ухилянтам приготуватися: українцям вручатимуть повістки не лише ТЦК

Пенсії оновлять з урахуванням стажу: хто може розраховувати на підвищення

Зимовий перерахунок пенсій: хто з січня отримуватиме більше грошей

З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію

Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, у Херсонській області поруч з адмінкордоном анексованого Росією Кримом планується провести 50 тактичних маневрів, де задіють зенітно-ракетні комплекси.