Заступник начальника Бучанської виправної колонії та двоє його спільників погоріли на хабарі в 400 000 гривень.
Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України.
"Вказані кошти підполковник вимагав та через двох посередників отримав від громадянина за сприяння в достроковому звільненні від покарання за хворобою одного з засуджених цієї колонії", – йдеться у повідомленні.
Правоохоронці зазначили, що злочинцю повідомлено про підозру за ч. 3 ст.28 (вчинення злочину групою осіб), ч.3 ст.368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди у великому розмірі) КК України.
Читайте також: Поліція зловила банду кібершахраїв
Тиждень без тепла у люті морози: українців змусять виживати
Підвищення пенсій - лише на папері: чому більшість стареньких досі не відчули індексацію
Телефонують шахраї: за яким номером телефону краще не брати трубку
Податкова посилює контроль за орендою квартир: кого неминуче оштрафують
Наразі вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою, проводяться першочергові слідчі дії.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сьогодні, близько 12-ї години, у Києві озброєний чоловік пограбував кредитну організацію.