Російський президент "зачастив" з поїздками на окупований український півострів. Завтра, 15 вересня, Володимир Путін знову приїде в анексований Крим.

В Керчі Путін проведе засідання державної ради з питань розвитку транспортної системи півдня РФ, повідомляє прес-служба Кремля. Нагадаємо, що в кінці липня Путін включив анексований Крим до складу "Південного федерального округу". З Керчі Росія намагається побудувати міст на територію Краснодарського краю.

Читайте також: Путіна відділяють від в'язниці п'ять кроків України

Останній раз Путін їздив до Криму менш ніж місяць тому - 18 серпня. Це сталося після скандалу з придуманою ФСБ історією про "українських диверсантів". Тоді Путін проводив нараду Ради безпеки, а також літав на вертольоті навколо будівництва Керченського мосту.

Завтрашній візит глави Кремля відбудеться якраз напередодні виборів до Держдуми РФ, які Москва має намір провести і на території окупованого українського півострова.

Популярні новини зараз

Гроші прийдуть уже в січні: хто отримає 2 600 і 5 200 гривень доплат

Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році

Пенсіонерам більше не доведеться платити: який податок скасували

Канікули продовжили: до якого числа триватимуть у різних регіонах

Показати ще

Україна закликала світову спільноту не визнавати вибори до російської Держдуми, оскільки це є порушенням Москвою міжнародного права.

Як повідомляв сайт Знай.ua, Україна отримала шанс зірвати вибори в Росії