Жінки звикли довіряти міфам про те, що чим довше чоловік займається сексом, тим кращий він партнер у ліжку. Проте експерти довели – все з точністю навпаки: навіть 30-секундний статевий акт - ознака чоловічої сили, а не слабкості, інформують "Вести".
Лікарі також розповіли про головні сексуальні міфи українців. Так, головний лікар Клініки інтимної медицини "Чоловіче здоров'я", кандидат медичних наук, лікар сексолог-андролог Юрій Заседа прокоментував головні помилки щодо сексу, які є в головах українців.
Читайте також: Парфуми надають чоловікам мужності
"Наприклад, є міф, що сильний чоловік - такий же і в ліжку: він може займатися сексом багато разів поспіль. А тут як раз навпаки - сильна статева конституція передбачає сильну ерекцію і дуже швидкий статевий акт. Багато жінок залишаються розчарованими - мовляв, як так: 30 секунд - і все?А ось так - для природи і еволюції більше не потрібно. І це не ознака чоловічої слабкості, а навпаки", - говорить лікар.
На думку Юрія Засєди, міфом є те, що жінка обов'язково повинна відчувати вагінальний оргазм - багато жінок на нього не здатні.
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Проте існування феромонів і афродизіаків тільки частково є міфом, каже медик: "Природними феромонами є продукти потових залоз. Їх можна синтезувати і в мікрокількостях додавати в парфум. Однак, такі запахи дуже індивідуальні, вони прив'язані до генетичної сумісності і спрацьовують за принципом" свій " - "чужий". Тобто, вони можуть як притягнути, так і відштовхнути представника протилежної статі.
Що стосується афродизіаків, то можна говорити про те, що є продукти, які сприяють поліпшенню певних життєвих показників. Наприклад, в кавуні є речовина цитрулін, яке викликає прилив крові до статевих органів. А в морепродуктах є цинк, який бере участь в синтезі тестостерону і виробництві насінної рідини ", - додав медик.