Віталій Кличко офіційно заявив, що столиця витратить 200 млн гривень на організацію міжнародного конкурсу "Євробачення".

Як повідомляє "Радіо Свобода", Віталій Кличко офіційно прокоментував витрати української столиці на майбутній пісенний конкурс.

Читайте також: Сцену для Євробачення-2017 перетворили на космічний корабель

"Двісті мільйонів - це тільки частина витрат; та частина, яку бере на себе Київ. Вони будуть витрачені на реконструкцію необхідної інфраструктури та її удосконалення. Ми плануємо відремонтувати Повітрофлотський проспект і довести аеропорт" Київ "до того стану, який дозволить йому приймати великий потік гостей з-за кордону. Також запланований широкий спектр робіт з озеленення всього міста і облаштування територій навколо місць, де будуть збиратися гості столиці ", - сказав Віталій Кличко.

Знай.ua нагадує, що Київ отримав право проведення Євробачення після перемоги української співачки Джамали на торішньому конкурсі в Стокгольмі.

Популярні новини зараз

"Раніше такого не було": у ЗСУ назвали причину "бусифікацій" ТЦК

Нова підстава для затримання та доставки до ТЦК: адвокат попередив всіх чоловіків

ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки

Одна з країн ЄС масово депортує українців: кого відправляють додому

Показати ще