Уряд США скептично ставиться до ідеї заморозити видобуток нафти. Вони вважають, що ринок повинен сам відрегулюватися. Про це заявив спеціальний радник з міжнародних відносин в області енергетики держдепартаменту США Амос Хохштайн агентству РІА Новини. Про це повідомляє ЛІГА.net

"Ми ведемо розмови з усіма нашими друзями по всьому світу: країнами-виробниками нафти і країнами-споживачами нафти. Але ми не вважаємо, що уряд повинен втручатися і штучно регулювати, скільки повинно бути вироблено і скільки має бути експорту", - зазначив він.

"Я дуже скептично ставлюся до цієї ідеї. Іран вже заявив, що вони не підтримують таку ініціативу. Можливо, домовленості більше немає", - додав Хохштайн.

Нагадаємо, профільні міністри Росії, Саудівської Аравії, Венесуели і Катару на зустрічі домовилися про можливе збереження видобутку нафти в середньому в 2016 році на рівні січня. Але з однією умовою - якщо інші виробники також погодяться на цю пропозицію. У свою чергу держсекретар ОПЕК Абдалла Салем Ель-Бадрі закликав США приєднатися до діалогу з заморожування видобутку.

Читайте також: На дешеву однокімнатну потрібно збирати гроші 13 років

Популярні новини зараз

Штрафи та пеня: використання чужої картки "вилізе боком" українцям

Українцям знову заплатять 2200 гривень: шанс підготуватися до зими

Батьків змусять заплатити: в Раді затвердили важливий проект

Пенсіонерам надають ще один вид пільг: що треба знати

Показати ще

У грудні 2015 року Конгрес США зняв заборону на експорт нафти, який діяв з 1975 року. За прогнозами Energy Intelligent Group, в 2016 році США будуть більше всіх країн-виробників нарощувати видобуток нафти. Частка США в загальному обсязі зростання видобутку серед країн що не входять в ОПЕК - 60% (500 тис. Тонн щодня). З цього домовленості з США могли б стабілізувати світовий ринок нафти.